Start   |   Literatura   |   Gwarancja
About Us
Siedziba firmy znajduje się w USA w Mansfield, Ohio, Pumper Części jest światowym dostawcą wysokiej jakości części zamiennych, przeznaczonych do przemysłowych pomp AODD firm Wilden ®, ARO ® i Yamada ® Firma została założona w celu spełnienia wymagań rynku na zapotrzebowanie najwyższej jakości części zamiennych do pomp membranowych AODD w konkurencyjnych cenach.

Pumper Parts® obsługuje klientów na całym świecie w branżach chemicznych, farb i lakierów, przetwórstwa spożywczego, farmaceutycznego, budownictwa, górnictwa, użyteczności publicznej, celulozowo-papierniczy, wykończenie metalowych i przemysłu ogólnego. Światowa sieć doskonale zaopatrzonych dystrybutorów i szerokiej kadry wykwalifikowanych pracowników są zobowiązane do wspierania tych klientów w produkty najwyższej jakości .

Linia produkcyjna oraz magazyny wyrobów gotowych usytuowane jest na powierzchni 27.600 m2 , pozwala to na zabezpieczenie w części do pomp naszych klientow , dystrybutorów na całym świecie .

IDEX Corporation jest jedna z największych na świecie amerykańskich korporacji skupiająca w swojej grupie najlepszych na świecie producentów urządzeń przemysłowych w branży pomp dla przemysłu nabyła składniki Pumper Parts w 2001 roku.

Strategiczne przejęcie zakończono wzmocniając pozycję na rynku światowym o ofertę części serwisowych dla pomp dwu-membranowych AODD . IDEX obecnie oferuje szeroki wachlarz własnych produktów : pompy, przepływomierze, urządzeń dozujących i innych produktów wiodących swiatowych marek .

IDEX stawia najwyższe wymagania dla swoich przedsiębiorstw , dotyczą one innowacyjności , różnorodnośći i najwyższej jakości oferowanych produktów .

Gwarantuje zę wyroby Pumper Parts będą kontynuować tradycję przywództwa w branzy jako światowy jej lider .